Riadiaci orgán predstavil svoju aktualizáciu č. 8 v relácii JW Broadcast – s témou „Buďme pripravení, bdejme a čakajme“. Od vypuknutia pandémie v prvom mesiaci roku 2020 sa Strážna Veža usilovala poukázať na ňu ako na dôkaz splnenia proroctva; menovite to, čo Ježiš povedal o nedostatku potravín a moroch na jednom mieste za druhým. Pretože epická pandémia španielskej chrípky z roku 1919 ustupuje čoraz viac do minulosti a sotva sa dnes narodila živá duša, ktorá si pamätá, keď v priebehu niekoľkých mesiacov zahynulo odhadom 50 miliónov ľudí, Strážna Veža sa uchýlila k tvrdeniu, že choroby, ktoré spôsobuje životný štýl ako srdcové choroby, rakovina a AIDS napĺňajú aj tieto proroctvá.

Nevadí, že koronavírus nie je ani zďaleka taký smrteľný ako španielska chrípka a takmer všetky obete sú staršie osoby alebo majú rôzne komorbidity, nevadí, že výluky a obmedzenia sú súčasťou zlovestnej schémy sociálneho podmieňovania a záchrannej akcie úpadku finančného systému – so svetom v zajatí covidskej hystérie Strážna Veža s istotou tvrdí, že pandémia je dôkazom pokračujúceho cvalu koní Apokalypsy, ktorý sa začal v roku 1914! Škoda, že sa Strážna Veža postavila proti alternatívnemu zdraviu a nenápadne podporovala Veľkú Farmu, pretože doplnky ako vitamín D a zinok a rôzne bylinky môžu posilniť imunitný systém a spôsobiť, že človek bude oveľa menej náchylný na nákazu.

To však nie je nič vzhľadom na to, že Vedúci Zbor preukázal, že sú ochotní poslúchať ľudí a nerešpektovať Božie príkazy skrze Krista, aby „zachránili životy“. Zdá sa, že ich špeciálna virtuálna kampaň je ponúkaná, aby zakryla zjavný fakt, že Strážna Veža je dnes v priamom protiklade s Kristom. Je určite pochopiteľné, že Vedúci Orgán by rýchlo uviedol pandémiu ako splnenie proroctva. Dôveryhodnosť Strážnej Veže je dnes otáznou a oni to vedia! Rovnako ako vypuknutie prvej svetovej vojny zachránilo chronológiu CT Russella, pandémia sa používa na rozstrekovanie ďalšieho plášťa na ich rozpadajúcu sa stenu. Je iróniou, že pandémia nie je naplnením proroctva, ale odpoveď Strážnej Veže k nej áno! (Pozri článok: Beda tým, ktorí si vytvárajú svoje vlastné proroctvá)

Bolo obzvlášť bolestivé sledovať, ako Gerrit Lösch cituje proroctvo Daniela týkajúceho sa nôh zo železa a hliny a popisuje hlinu ako radikálny prvok – čo naznačuje, že aj občianske nepokoje sú naplnením proroctva! Myslím si, že je to určite nejaký výkon, aspoň hodil šípkou, ktorá sotva narazila na hraciu plochu! Po všetkých tých rokoch “vidiaci Betelu” stále nechápu, že Veľká Británia nie je to, čo predstavuje železo. Nemajú koncepciu existencie ríše, ktorá presahuje prostý ostrovný národ Británie – ríše, ktorá už dávno urobila z Londýna svoje hlavné mesto, ríšu, ktorá rozpútala pandémiu a armády anarchistov, ríšu, ktorá sa chválila svojím pohŕdaním demokraciou, nestydatým zmanipulovaním volieb na dosadenie bábky, ktorá dá ríši kľúče od ich dávno stratenej, odpadlíckej kolónie!

Impérium, ktoré signalizovalo svoj úmysel uskutočniť Veľký Reset , čo je eufemizmus pre zrútenie finančného a politického systému s cieľom uskutočniť fašistickú, bankársku diktatúru a zahájiť poslednú svetovú vojnu a holokaust! Pre istotu je pred nami veľa zvratov. Aspoň Riadiaci Orgán nabáda Jehovových svedkov, aby boli stále na pozore. To je dobrá rada. Druhý príchod Krista uvedie do pohybu udalosti, ktoré otriasnú týmto svetom ako nikdy predtým a nakoniec otvoria dvere do nového sveta. Majte sa stále na pozore! “Buďte pripravení a svoje lampy majte rozsvietené. Buďte ako ľudia, ktorí čakajú na svojho pána, keď sa má vrátiť zo svadby, aby mu otvorili hneď, ako príde a zaklope. Šťastní sú tí otroci, ktorých pán pri svojom príchode nájde bdieť! Uisťujem vás, že sa opáše, pozve ich k stolu, pristúpi k nim a bude ich obsluhovať.” – Lukáš 12:35-37.

Komentáre a otázky zasielajte na adresu: joelsky@tutanota.com