Twitter to zase spackal! Dnes som nemal v pláne nič napísať. Chcel som len nechať odkaz na článok o prírodných správach týkajúci sa aktivácie elitného kontingentu armády zloženého z armádnych strážcov a námorných elítnych jednotiek atď. Považoval som to za zaujímavý článok. Dostal som však toto malé vyskakovacie okno odmietajúce povolenie na zdieľanie, ktoré ma upozorňovalo, že Twitter tieto informácie považuje za nebezpečné. To ma naštartovalo. Impérium považuje pravdu za nebezpečnú. Rozumiete tomu? Tu je článok od Mika Adamsa .

Tieto takzvané jednotky zvláštnych operácií, ktorých je asi 70 000, sú rozmiestnené v USA a nie sú pod vedením hlbokého štátu. Očakával by som, že v súvislosti s nekontrolovateľnými podvodmi s voličmi, ktoré sa udiali, dôjde k masívnym zatýkaniam a zatknutiam. Takže chápem, prečo sú tieto informácie nebezpečné. Toto nasadenie tiež prichádza hneď potom pätách, ako Trump prepustil ministra obrany a okamžite stiahol americké sily z nekonečných vojen presadzovaných Impériom. Nad Amerikou preletel neobvykle vysoký počet vojenských lietadiel a niekoľko dodávateľov lietadiel smerovalo do a zo zálivu Guantánamo, kde USA udržiavali väzenské zariadenie. Ten chlap na YouTube sleduje tento druh vecí v reálnom čase. Celkom zaujímavé.

Pretože volebné počítačové stroje a softvér Dominion boli vyvinuté a sú vlastnené cudzincami a servery Dominion, ktoré spočítali hlasy, sa skutočne nachádzali v Nemecku a Španielsku, čo je samo osebe ohromujúce, volebný podvod teraz zahŕňa zahraničné subjekty považované za nepriateľské voči USA. . Špeciálne sily evidentne zaistili servery v Európe a došlo dokonca k prestrelke, ktorá mala za následok smrť niekoľkých vojenských pracovníkov. Opäť výpadok a média o tom neinformovali! Nezabúdajte, že po celý čas Trumpovho pôsobenia vo funkcii prezidenta sa neustále opakoval príbeh ruských volebných zásahov – všetko sa ukázalo ako podvrh britských spravodajských služieb. Teraz však existujú dôkazy o zasahovaní zahraničia do volieb, o ktorých rovnaká mediálna ríša tvrdí, že neexistujú dôkazy – aj keď sa nikto neobťažoval vyšetrovať, čo novinári zvykli robiť. Je to na smiech, až na to, že ide o vážne veci!

Algoritmy Dominion boli zjavne naprogramované tak, aby zmenili hlasovanie, keď išlo medzi  2 – 3%. Boli navrhnuté tak, aby to robili bez detekcie. Problém nastal, keď bolo zrejmé, že Trump vyhrával závalom – oveľa viac, ako bolo možné vyriešiť pomocou systému Smartmatic. To je prípad, keď sa počítanie hlasov v noci na deň volieb záhadne zastavil v mnohých kľúčových štátoch a na stanovenie počtu boli privezené kamióny poštových volebných lístkov. Paul Craig Roberts, jeden z mála poctivých ľudí v okolí, to tu vysvetľuje. Pretože zahraničné zásahy do národných volieb možno považovať za vojnový akt, Američanov, ktorí podporujú cudzincov nepriateľských k národu, možno považovať za sympatizantov nepriateľov a podľa toho s nimi aj zaobchádzať. To platí najmä pre médiá. Pozerajte na Twitter, Facebook a Google! Prezident je povinný brániť ústavu proti všetkým nepriateľom, zahraničným aj domácim, čo znamená, že môže vyhlásiť stanné právo a rozpútať sily špeciálnej operácie!

Mimochodom, povráva sa, že riaditeľka CIA sa stratila záhadne! Pravdepodobne to bude asi nič!? Niektorí ľudia možno nevedia, že počas občianskej vojny nechal Abraham Lincoln redaktorov a reportérov novín zatknúť a uväzniť za marenie vojnového úsilia. Amerika je opäť na tom istom mieste. Ešte menej známe je to, že rovnaké britské impérium, ktoré podporovalo Konfederáciu v snahe o rozbitie únie, vedie aj prebiehajúci puč a volebné podvody! Londýn dal jasne najavo, že nebude tolerovať, aby Trump zostal vo funkcii. Impérium vydalo ich dronom pochodové rozkazy. Musia mať Novú zelenú dohodu, aby zachránili planétu pred CO2. Ak Trump zostane vo funkcii, môžeme očakávať sociálnu explóziu a potlačenie zo strany Britského impéria. Možno budú nútení potrestať skrachovaný finančný systém, aby nadobro potopili Ameriku. V každom prípade, niečo VEĽKÉ sa chystá ísť dole!

Komentáre a otázky zasielajte na adresu: joelsky@tutanota.com