Stále viac sa ukazuje, že sa začal druhý holokaust. Prvý holokaust, ktorý zhruba rok predchádzal začiatku druhej svetovej vojny, sa údajne začal v roku 1938, keď nacisti podnietili verejné povstanie proti Židom. Nakoniec bolo vyvraždených viac ako šesť miliónov Židov. Vtedy toho bolo veľa. Masy ľudí bolo potrebné nájsť, zaokrúhliť, previezť v dobytčích vagónoch a uložiť v koncentračných táboroch. Potom boli systematicky pochodovaní do toho, čo im povedali, že sú sprchy, len aby ich splynovali jedom a spálili. Pece plápolali nepretržite. Smrť sa stala hlavným odvetvím v nacistickej krajine. 

V posledných rokoch americká armáda, ktorá sa dostala pod kontrolu Britského impéria, vyvíja biologické zbrane. Uznáva sa dokonca, že koronavírus bol geneticky vylepšený v takzvanom procese získania funkčnosti, aby bol inak neškodný mikrób virulentnejší. Pentagon, aby sa nezamieňal s pentagramom, aj keď môžeme mať podozrenie, že existuje určitá korelácia, financoval výskum a vývoj genetickej terapie mRNA. Prostredníctvom oddelenia nazvaného Agentúra obranných pokročilých výskumných projektov (DARPA), ktoré sa začalo v roku 2013, bolo do začínajúcej spoločnosti Moderna investovaných niekoľko miliónov dolárov na vývoj „vakcíny“ proti vírusu, ktorý sa súčasne vyvíjal.

Ako sa ukazuje, vakcíny nie sú vôbec vakcínami, ale sú lepšie charakterizované ako nano kód určený na hacknutie ľudského operačného systému. Niekedy neskoro v roku 2019 bol vírus prepustený v čínskom Wuhane; v tom momente sa začal druhý holokaust. V očividne koordinovanej schéme s lekárskym zariadením, pretože ľudia začali ochorieť na koronavírus, boli lieky, ktoré sa osvedčili v boji proti tejto chorobe, zakázané. Dokonca aj použitá metóda testovania je známa ako podvodná. Nacisti, ktorí vládli nad zdravotníckymi zariadeniami, povolili odborníkom používať iba niekoľko liekov a terapií, ktoré v skutočnosti prispeli k stovkám tisícov, ak nie k miliónom ľudí – to všetko bolo obviňované z Covid s cieľom vyvolať strach a paniku v populácii a pripraviť ich na fázu očkovania. Viac ako pravdepodobné je, že mnoho obetí smrti spôsobenej hospitalizáciou nemalo ani Covid. Z nemocníc sa stali nové tábory smrti. 

Rovnako ako nacisti zamestnávali geniálneho propagandistu v osobe Josepha Goebbelsa, mainstreamoví mediálni a internetoví strážcovia dostali rozkaz potlačiť informácie, ktoré nie sú v súlade s teraz fungujúcim genocídnym režimom. Tí, ktorí boli zamestnaní v Impériu, mali všetkých pravdovravcov rýchlo zbaviť platformy alebo ich preveriť. Po celú dobu Trumpovej éry mali médiá za úlohu vyvolávať ruskú kolúznu hystériu. Ako keby bol prepínač prepnutý, teraz je to Covid 24-7 v tom, čo bolo nazvané ako strachové porno . A noví teroristi a nepriatelia štátu sú neoznačení. Pripomína mi to smiešny sci-fi film Invázia únoscov tiel, iba toto je skutočné.  

Aby sa zvýšila úmrtnosť, guvernér New Yorku nariadil nakazených pacientov, ktorí mali to šťastie, že sa zotavili z hospitalizácie a boli poslaní späť do opatrovateľských domovov, kde nakazili tisíce ďalších. Niet divu, že najľudnatejšie mesto Ameriky bolo epicentrom pandémie. Napriek tomu, že prezident Trump ihneď poslal do New Yorku nemocničnú loď, ktorá mohla byť použitá na karanténu uzdravených pacientov, v prístave ostala prázdna. Zabíjanie starších obyvateľov domu s opatrovateľskou službou bolo úmyselné. Fotoaparáty boli prinitované na telách zabalených v taškách, ktoré sa hromadili v nemocničných chodbách, uličkách a ukladali do chladiarenských kamiónov, aby boli mŕtvoly chladné. Propagandisti dokonca zasiahli do myšlienky masového pochovávania v rámci psychologickej vojny proti obyvateľstvu, aby ich pripravili na hromadné očkovanie. Fungovalo to. 

Po iba 18 mesiacoch sa počet obetí nového holokaustu blíži počtu obetí nacistického holokaustu. Úmrtia vyplývajúce z ďalšej fázy zahŕňajúcej posilňovače a varianty určite prekonajú Hitlerov holokaust. Napriek tomu ani milióny ďalších vrážd nie sú ani zďaleka miliardy, ktoré chcú démonickí lordi a ich pozemskí prisluhovači vyhladiť. To si bude vyžadovať úplný kolaps systému, vojny a hladomor. Pokiaľ ide o vedenie Strážnej Veže, teraz sú plne v súlade so schémou vyhladzovania Ríše. Vedúci Zbor vyjadruje svoju hlbokú lásku k drahým Božím ovečkám, ale nespomínajú riziká, ktoré prináša experimentálny elixír meniaci gény. Neobťažujú sa informovať drahých bratov a sestry o účinných liekoch, ktoré je možné použiť, ak niekto ochorie.

Rovnako ako tyranskí fašisti riadiaci genocídu, Strážna Veža vyhlasuje, že sa musíme mať na pozore pred webmi, ktoré propagujú konšpiračné teórie – ako keby boli jediným určujúcim faktorom pravdy. Vedúci Zbor sa stal partnerom zlodejov a vrahov. Ich pravda je ako pivo zriedené vodou! Aj keď neustále vyjadrujú svoju rýdzu lásku k ovečkám, je to ako špinavá stena! Preto Jehova bezpochyby inšpiroval Izaiáša, aby zaznamenal nasledujúce: “Ako sa len to verné mesto stalo prostitútkou! Bolo plné práva, vládla v ňom spravodlivosť, ale teraz je plné vrahov. Tvoje striebro sa zmenilo na trosku, tvoje pivo je zriedené vodou. Tvoje kniežatá sú spurné a sú spoločníkmi zlodejov. Každý má rád úplatky a ženie sa za darmi. Sirôt sa nezastanú a spor vdovy sa k nim nedostane.” – Izaiáš 1:21-23.

Po nahraní tohto videa na YouTube som ho odstránil. Nestojí za to riskovať, aby spoločnosť Google odstránila prácu za 10 rokov. Získajte Ivermectin online

Komentáre a otázky zasielajte na adresu: joelsky@tutanota.com