Uplynulo takmer štvrť storočia, odkedy som sa prvýkrát ponoril do kníh prorokov a zistil som, že zvrhnutie Týru a Egypta predznamenáva náhly pád súčasnej angloamerickej veľmoci. To je tiež vykreslené v 13. kapitole Zjavenia ako smrteľná rana na jednej z hláv šelmy. V podstate poznám koniec, ale presne nie to, ako sa to začína! Keď Britským impériom kúpení saudskí teroristickí kamikazi vleteli do veží Svetového obchodu a Pentagónu a poskytli zámienku pre prebiehajúcu vojnu na Blízkom východe a v južnej Ázii, očakával som, že to povedie priamo k svetovej vojne. Zatiaľ sa to zjavne nestalo!

Keď potom v roku 2008 vybuchlo niekoľko hráčov na Wall Street, vyzeralo to, akoby sa zrútila gargantuánska špekulatívna bublina s derivátmi. Očakával som, že potom globálne domino poklesne. Ale americkí daňoví poplatníci zachránili deň niečím ako záchranou vo výške 23 biliónov dolárov. A bolo to späť ako obvykle. Odvtedy sa veľkosť bubliny v skutočnosti zdvojnásobila! V septembri 2019 prepukla ďalšia veľká banka. Nikto nevedel, o koho išlo. To nevadí. Federálny rezervný systém to nahradill nočnou repo operáciou a začal pumpovať to, čo začalo ako niekoľko miliárd za deň a do konca roka bolo stovky miliárd. Potom bol vírus rozpútaný a miliardy sa zmenili na bilióny. V dôsledku blokády sú rozdrvené malé podniky a zárobkovo činné osoby a od prvého roku 2021 bude zrušené moratórium na vysťahovanie a ďalšie milióny ľudí budú bez domova. Gejzír peňazí smerujúci do finančného systému medzitým posunul akciové trhy na historické maximá. Z púhych miliardárov sa stávajú multimiliardári.

V podstate to, čo sa deje, centrálne banky kupujú svet a zároveň dusia úver inak životaschopným spoločnostiam. Ich vyhláseným zámerom je dosiahnuť “veľký reset“. Britské impérium (aka globalisti) má v konečnom dôsledku v úmysle potrestať systém národných štátov úplne prevodom hospodárskej politiky a vydávania úverov zo zvrchovaných národov na súkromné ​​podnikanie. Blackrock má byť správcom. Nemali by sme čakať, že ich takzvaný reset nebude ničím iným ako kontrolovaným kolapsom globálneho finančného systému. Londýnska ríša vie, že jej finančný systém je ďaleko za bankrotom a je odsúdený na zánik. Zúfalo sa snažia zabezpečiť, aby v prípade ich zrútenia neexistoval žiadny Rooseveltov prezident s právomocou uviesť banky do bankrotu. Práve naopak. Banky majú v úmysle umiestniť vlády – najmä Ameriku – do nútenej správy.

Finančníci dali jasne najavo, že Donaldovi Trumpovi nemalo byť povolené druhé funkčné obdobie prezidenta. Je jednoducho príliš nebezpečný. Už vytiahol USA z Parížskej dohody o klíme, ktorá pre nezasvätených vyžaduje, aby národy drasticky znížili emisie skleníkových plynov – v zásade spáchali genocídu proti vlastnému obyvateľstvu, aby zachránili svet. Globalisti neriskovali, aby zabezpečili, že bude dosaditeľný temperamentný prezident. Zmanipulovali voľby pomocou volebných prístrojov a nemoderných priamych volebných podvodov. Vďaka ich mediálnym hovorcom zameraných na CIA-MI6 boli voľby okamžite vyhlásené za najčestnejšie v histórii!? (Poskytnite svoj vlastný smiech) S blížiacim sa novým rokom sa ešte uvidí, ako voľby dopadnú. V súčasnosti sa ešte stále vedie niekoľko súdnych konaní, aj keď Najvyšší súd zatiaľ odmietol účasť. Pokiaľ však Trump zostane vo funkcii, má ohromnú, nevyužitú moc.

Je ironické, že pretože globalisti riadili podvod s ruskou tajnou dohodou s cieľom podkopať Trumpovo celé prezidentské kreslo, Trump podpísal niekoľko výkonných príkazov, ktoré prezidentovi umožňujú prijať konkrétne opatrenia proti akýmkoľvek zásahom do zahraničných volieb. Pretože servery Dominion a softvér Smartmatic sú vlastnené cudzincami a v rozpore s federálnymi zákonmi boli hlasovacie zariadenia Dominion pripojené k internetu a hlasy boli dokonca smerované do zámoria na server Dominion v Nemecku, má Trump zákonné právo voľby zvrátiť a zatknúť všetkých Američanov, ktorí sú považovaní na účasti medzinárodného sprisahania s cieľom spáchať volebný podvod. Nebolo by to skutočne niečo?

Vyvolaním zákona o povstaní a/alebo vyhlásením stanného práva môže prezident pozastaviť zákonné práva vlastizradných sprisahancov a považovať ich za nepriateľských bojovníkov a zadržiavať ich na neurčito na takzvaných čiernych miestach, aké existujú v zátoke Guantánamo na Kube. Ak Trump podnikne také kroky, národ by explodoval do občianskej vojny. Ak Trump nebude konať, vlastenci pravdepodobne aj tak vezmú veci do svojich rúk. A uistite sa, že drvivá väčšina z 50 miliónov majiteľov zbraní v Amerike, ktorí sú obvykle občanmi dodržiavajúcimi zákony, nedovolí odcudzenie volieb. Tak či tak sa nezdá, že by došlo k mierovému výsledku. Takže až tak ďaleko to došlo!

Vlasteneckí Američania môžu mať dočasné víťazstvo; Neviem však, či rozumejú Jehovovým rozsudkom! (Je smutné, že to nerozumia ani Jehovovi svedkovia.) Jehova rozhodol, že väčší Egypt bude vydaný tvrdému pánovi. Tyrani národov budú mať svoj deň. Áno, Boh požehnal Ameriku a teraz je čas na to, aby mohla začať ďalšia fáza Jehovovho veľkého zámeru – súdny deň, známy tiež ako čas konca alebo záveru systému vecí a veľký Jehovov deň! Ak Trump zostane vo funkcii, prinúti to globalistov urobiť niečo naozaj hrozné, možno nukleárne 9-11? Opäť neviem. Čo však viem, je to, že sily zhromaždené proti Amerike a pokračovanie globálneho systému národných štátov sú odhodlané ku genocíde a ničeniu v rozsahu, ktorý sa vzpiera predstavivosti. A takým spôsobom sú Jehovovou vojenskou silou. A len si pomysli, keď Jehova sankcionoval Babylon ako svojho trestajúceho agenta, keď Nabuchodonozor zničil mnoho národov – vrátane Týru a Egypta, ale aj Júdu. A dôvod, prečo Boh prijal také extrémne opatrenia, bol ten, že sa Jeho ľud vzbúril proti nemu. Bezohľadný babylonský juggernaut alebo ničivá sila vrhá dlhý a rozsiahly tieň!

V súčasnej podobe Riadiaci Orgán odmietol opraviť svoje chyby! V skutočnosti sú teraz v otvorenom vzdore voči Kristovi Ježišovi tým, že zavreli globálnu službu a zavreli sály kráľovstva každého zboru. Iste, existuje pandémia. Ale ako som už zdôraznil, v predvolebných voľbách v novembri republikánski dobrovoľníci klepali každý týždeň na asi pol milióna dverí, aby podporili svojho kandidáta. O ich masovom vyhynutí nie sú správy o ich kampani. Medzitým sa však Jehovova armáda neohrozených ministrov ukrýva v domoch! Preto Jehova chystá rozpútať potopu! Je zaujímavé, že kniha Ezechiel venuje sedem kapitol rozsudku proti Týru a Egyptu. Hneď v nasledujúcej kapitole sa ako ku strážcovi vracia k Ezechielovi. Na záver Jehova hovorí Ezechielovi: “A keď sa tvoje slová splnia – a ony sa splnia –, uvedomia si, že bol medzi nimi prorok.“ – Ezechiel 33:33. Aj keď nikto nevie deň alebo hodinu, kedy to konečne začne, aj slepí vizionári z Betelu budú vedieť, že som mal pravdu!

Komentáre a otázky zasielajte na adresu: joelsky@tutanota.com