Amerika viedla početné vojny proti britskému impériu, vrátane pôvodnej revolúcie, vojny z roku 1812 a občianskej vojny – Konfederáciu podporovali Briti. Republika bola tiež obeťou početných britských sprisahaní a atentátov. Prvú svetovú vojnu z veľkej časti zorganizoval kráľ Eduard VII. A mala zabrániť Nemecku v prijatí amerického modelu ekonomiky. Aj keď sa kráľ toho nedožil, spojenectvá, ktoré ustanovil, dokázali Európu uvrhnúť do nezmyselného zabíjania. Ihneď po prvej svetovej vojne založili Briti Spoločnosť národov s úmyslom použiť ju ako svetovú vládu.

Táto schéma zlyhala do veľkej miery preto, lebo nezávislí Američania odmietli na to pristúpiť. To Britov prinútilo, aby sa rozhodli pre dlhodobý program prevýchovy Američanov. Za týmto účelom bola zriadená Rada pre zahraničné vzťahy ako americký náprotivok Kráľovského inštitútu pre medzinárodné záležitosti ako prostriedok na vtieranie britského imperializmu do amerického politického systému. Tento systém je úspešný najmä od roku 2001! Napríklad CFR je jedným z popredných propagátorov genocídneho šialenstva, ktoré má odstaviť americký priemysel a zachrániť planétu pred CO2.

Zámerom vždy bolo použiť americkú vojenskú moc ako nemý londýnsky gigant! Útok Britov/Saudskej Arábie na New York a Pentagón bol zámienkou na začatie večnej vojny proti terorizmu. Od tej doby londýnsky nemý gigant rozdrvil množstvo národov, ktoré nemali nič spoločné s propagáciou islamského teroru. Na celom Blízkom východe, v južnej Ázii a v Európe boli zriadené stovky vojenských základní, aby bolo možné ohraničiť Rusko a Čínu. Projekt ale narazil na bariéru, keď Rusko zasiahlo v Sýrii a zničilo teroristické siete používané angloamerickým vojnovým strojom.

A potom bol za prezidenta zvolený Donald Trump. Drzý prezident sa zaviazal ukončiť nekonečné vojny a v dôsledku toho spôsobil nepriateľstvo priemyselno-vojenského komplexu. V prvom funkčnom období je Trump jediným americkým prezidentom v nedávnej histórii, ktorý nezavraždil masy ľudí. Preto v priebehu posledných štyroch rokov došlo k spojenectvu s britskými spravodajskými službami, ktoré uskutočnili CIA a FBI . V tomto procese sa mainstreamové médiá odhalili ako ústa pre britskú propagandu a titáni v Silicon Valley rovnako poslušne plnili rozkazy potlačujúce pravdu!

Bez ohľadu na to, či bola Covidova kríza aktom biologickej vojny, je zrejmé, že pandémia sa používa na ničenie národov dusením malých podnikov zbytočnými blokádami. Ale ani to nemusí odolného prezidenta zničiť. V obave pred opätovným zvolením Trumpa globalistický kabal už uviedol do života systém na zrušenie volieb a vytvorenie čo najväčšieho chaosu. Rekordný počet občanov medzitým nakupuje zbrane a zásobuje sa strelivom a potravinami. Bez ohľadu na výsledok volieb sa nepokoje javia ako nevyhnutné – dokonca aj občianska vojna.

Jediná vec, ktorá môže vykoľajiť sprisahanie s odmietnutím uznať výsledky volieb, je, ak Trump zvíťazí ohromnou väčšinou! Potom môžeme očakávať oveľa dôraznejšiu reakciu – možno jadrový útok pod falošnou vlajkou alebo riadený finančný kolaps. V hre je veľa. Ak Trump vyhrá úplne, bude mať politickú podporu, aby začal obviňovať a posielať páchateľov puču do väzenia, a oni to vedia. Bývalý prezident a viceprezident môže dokonca čeliť trestnému stíhaniu. Nielen to! Londýnski páni sa obávajú, že rozpútaný Trump bude pokračovať v demontáži ich globálneho systému. Môžeme si byť istí jednou vecou – zviera vyhodí do vzduchu svet skôr, ako to dovolí. Uvidíme čoskoro!

Komentáre a otázky zasielajte na adresu: joelsky@tutanota.com