Strážna veža uverejnila článok o tom, ako sa chrániť pred dezinformáciami a konšpiračnými teóriami. Takže tu je moja odpoveď podaná v rámci Hodnotenia Strážnej vežeVedeli ste, že slovné spojenie „konšpiračná teória“ sa dostalo do módy po atentáte na prezidenta Kennedyho? Bolo len prirodzené, že ľudia budú chcieť vedieť, kto stojí za vraždou amerického prezidenta – zatiaľ štvrtého, ktorý bol zavraždený. A samozrejme, mocní páchatelia jedného z najpôsobivejších zločinov v moderných dejinách boli/sú odhodlaní zabrániť občanom v zisťovaní pravdy. Mimochodom, ak máte pár minút a máte sklon, prečítajte si článok pôvodne publikovaný organizáciou LaRouche v roku 1994 s názvom: Prečo Briti zabíjajú amerických prezidentov.

V priebehu rokov sa verejnosť čoraz častejšie stretávala s vetou „teória sprisahania“, pretože ju meinstrímové média hlavného prúdu stále opakujú ako spôsob diskreditácie akýchkoľvek informácií, ktoré inštitúcia neschvaľuje. A nepochybujem o tom, že hlúpe konšpirácie na okraji spoločnosti – ako americká vláda skrýva pravdu o prítomnosti mimozemšťanov z vesmíru – sú tlačené tými istými spravodajskými strašidlami, ktoré číhajú v tieni, ako spôsob zahmlievania skutočných sprisahaní! Len pre informáciu, som certifikovaný teoretik sprisahania. Prvýkrát som začal študovať tajné činy moderného sveta asi pred 30 rokmi. (Pozri článok: Ja a Lyndon LaRouche) Lenže moje prípadné „teórie“ vychádzajú z Písma a skutočností, ktoré sa starostlivo získavajú z dôveryhodných zdrojov!

Je potrebné mať na pamäti podstatný fakt, že Satan Diabol, o ktorom vieme, že je vládcom sveta, má pozemskú organizáciu, rovnako ako Jehova Boh. Satan, ktorý je klamárom a šikovným manipulátorom, má pozemský trón, administratívne hlavné mesto, ktoré je ústredím globálnej kriminálnej operácie. Ako by ináč mohol otec lži ťahať za nitky z neviditeľnej ríše, ako by nemohlo dôjsť ku sprisahaniu proti pravde? Konečným cieľom Diablovej schémy je zničiť celý politický a ekonomický systém, v ktorom žijeme, a zaviesť absolutistickú monolitickú ríšu – komunistickú svetovú vládu. To je sprisahanie. Všetko ostatné sú druhoradé alebo do značnej miery dezinformácie chrlené samotnými konšpirátormi. Konečným cieľom je nakoniec vykorenenie Jehovovho ľudu. Pokiaľ je však súčasný politický systém zavedený, sme chránení! 

Hanba Vedúcemu Orgánu za ich slabozrakú predvídavosť. Pravdivo tvrdia, že OSN je predurčená na zničenie organizovaného náboženstva na celom svete. Len im chýba pochopenie, že OSN je v súčasnosti papierovým tigrom, a jediný spôsob, ako sa dá posilniť v rozsahu nevyhnutnom na uskutočnenie Božích slov, aby súčasný národný systém bol zvrhnutý. To je sprisahanie. A to je to, o čom sa Jehova zmieňuje v Habakukovi, kde karhá zmierovateľov sprisahania a hovorí im: Pozrite sa na národy a dávajte pozor! Hľaďte v údive a žasnite, lebo za vašich dní sa stane niečo, čomu neuveríte, aj keby vám o tom povedali.” – Habakuk 1:5.

Kedysi sa Amerika pýšila slobodou prejavu. Sloboda tlače je v republike absolútne nevyhnutná. Na tých, ktorí sú pri moci, sa nedá dopustiť, aby ignorovali kontrolu! A množstvo rôznych zákonov zabezpečilo, že žiadne politická strana nebude prevládať do tej miery, aby potlačila všetku kritiku. To sa deje za komunistických režimov. Ale v priebehu rokov sa veci zmenili. Novinárčina je povolanie, ktoré zomiera. Informátori ako Assange a Snowden sú ohováraní a stíhaní. Ktokoľvek s nesúhlasným názorom je vysmievaný a zrušený. Vládne dav! Takzvané mainstreamové médiá vlastní šesť obrích korporácií. Online informácie monitorujú takzvaní technologickí giganti, Google, Twitter a Facebook, ktorí zamestnávajú „overovateľov faktov“, podobne ako Orwellovo ministerstvo pravdy! Menej informačných kanálov uľahčuje kontrolu nad tým, čo môžu ľudia brať do úvahy. Miliardári, ktorí vlastnia väčšinu sveta, rozhodujú o tom, čo je pravda a čo je lož. 

Na vrchole sedí Britská monarchia. Ako obrovská chobotnica upíra, aj chápadlá ríše sa rozprestierajú po celom svete a zahŕňajú labyrint inštitúcií – vrátane politických strán, bánk, hedžových fondov, médií, think tankov, akademickej obce, polície a spravodajských agentúr. A áno, Strážna Veža je ovplyvnená prostredníctvom slobodomurárskej siete, ktorú ovláda ríša! Jednou z najzákernejších lží je mýtus, že Britské impérium je zašlou pamiatkou v histórii. Ľudia tomu veria, pretože koloniálny systém bol rozpustený. Na jeho mieste je však City of London a jeho zahraničný finančný systém, ktorý ovláda prakticky všetky aspekty života, rovnako ako jeho predchodca, dekadentná Rímska ríša, aj Londýn propaguje modernú formu chleba a cirkusov!

Len teraz sú cirkusy všade! Ľudia dokonca uznávajú, že televízne programy, filmy a moderná hudba sú hlúpe a ponižujúce. To je zámerné. Ríša chce ohromiť obyvateľstvo. A namiesto pacifikovania más iba chlebom, ako sú starí cisári, sú teraz hojne dodávané drogy a alkohol. Pred asi 30 rokmi, keď ešte stále existovala čosi ako nezávislá tlač, publikoval San Jose Mercury odhalenie toho, ako sir George H. Bush a jeho CIA dovážajú lietadlá s kokaínom, pričom tieto peniaze použili na financovanie ďalších nelegálnych operácií a ako vedľajší bonus, vyhodili smrtiaci narkotikum do čiernych štvrtí ako formu genocídy. Novinár, istý Gary Web, bol napadnutý, zdiskreditovaný a nakoniec zavraždený. Takto funguje ríša. Ľudia však nepoznajú históriu. Britské impérium vymyslelo biznis s drogami. Už ste niekedy počuli o ópiových vojnách? Mýtus je, že už viac nepodnikajú drogy. Realita je taká, že londýnska medzinárodná ríša tmavých peňazí perie ročne asi bilión dolárov!

Takže, áno, nejde o žiadnu konšpiračnú teóriu. Anglo-ríša je zviera. Je zodpovedná za prakticky každú vojnu, ktorá sa viedla za posledných 250 rokov. Zaplavila svet drogovou a démonickou „zábavou“ a dezorientovala obyvateľstvo prívalovou propagandou a dezinformáciami. Počas toho nafukuje obrovskú finančnú bublinu, ktorá má explodovať. Kráľ severu nakoniec zrúti globálny finančný systém a potom bude nastražená pasca. Je to dokonca tak napísané v Božskej knihe pravdy:Získa veľkú moc, ale nie vlastnou silou. Prinesie neobyčajnú skazu, bude úspešný a bude konať účinne. Zničí mocných i národ svätých. Úspech dosiahne podvodom a ľsťou. A bude sa v srdci vyvyšovať a v čase bezpečia zničí mnohých. Postaví sa dokonca proti Kniežaťu kniežat, ale bude zlomený bez ľudského zásahu.” – Daniel 8:24, 25.

Jehova už dávno predvídal vrchol. Z Jeho výhodného miesta ako Najvyššieho nad celou zemou to nie je sprisahanie. Alebo, inak povedané, Jehova to schválil. Je to preto, že má v úmysle použiť sprisahanie ríše proti nim samým! Preto v Izaiášovi Jehova uvádza: Len škoďte, národy, budete rozdrvené, počúvajte, všetci z ďalekých kútov zeme! Len sa pripravujte na boj, budete roztrieskaní! Len sa pripravujte na boj, budete roztrieskaní! Len si vymýšľajte plány, budú zmarené! Plánujte, čo chcete, aj tak sa to neuskutoční, lebo s nami je Boh! Jehova na mňa položil svoju mocnú ruku a varoval ma, aby som nenasledoval príklad tohto ľudu. Povedal mi: „Nehovorte o sprisahaní iba preto, že o ňom hovorí tento ľud! Nebojte sa toho, čoho sa boja oni, nemajte z toho strach. Jehovu vojsk považujte za svätého, jeho sa bojte, z neho majte strach.“ – Izaiáš 8:9-13.

Ako dodatok k májovému programu SJ Broadcast je potrebné zopakovať ich nové svetlo týkajúce sa Ruska ako kráľa severu. Jedným z dôvodov, prečo tvrdia, že Rusko a jej nemenovaní spojenci sú biblickým kráľom severu je ten, že Rusko sa údajne zapojilo do počítačovej vojny proti niektorým americkým politikom. Pravdepodobne to zakladajú na senzačných správach, ktoré priniesli médiá hlavného prúdu, že Rusko hacklo servery demokratickej strany s cieľom sabotovať Hillary Clintonovú. Je zrejmé, že VZ má pocit, že existujú vierohodné dôkazy o tomto tvrdení, pretože pochádzajú od všetkých veľkých spoločností na hlavnej ulici, ctihodných New York Times, Washington Post, CNN, ABC, NBC, CBS a všetkých ostatných listov abecedy, vrátane Alphabetu, rodiča spoločnosti Google!

Ide o to, že to jednoducho nie je pravda! Je smutné, že dvaja ľudia, ktorí poznajú Rusov, nenarazili na DNC, nemôžu hovoriť. Jeden je mŕtvy (Seth Rich) a druhý je zatvorený v hlbokej temnej cele a pravdepodobne nikdy neuvidí denné svetlo, to je Julian Assange. Ale hackerské tvrdenie bolo dôkladne odhalené bezpečnostnými ľuďmi z dôchodku, ktorí vedia, o čom hovoria! Aj keď sa zdá, že demokratický zasvätenec dáta ukradol a nahral ich na Wikileaks, strašidlá ich využili vo svoj prospech. FBI už začala špehovať Trumpovu kampaň a odzrkadľovať podvod, že je ruským agentom. Britské spravodajské služby jednoducho pridali do ruského hackerského príbehu, aby politicky znemožnili Trumpovi nadviazanie priateľských vzťahov s Putinom, čo chcel urobiť a povedal to verejne.

Takže aj keď Strážna Veža môže prednášať krčmám o tom, že internetu neveria, je skutočne ironické, že VZ prijal britské spravodajské jednotky a ich informácie, ktoré prúdili cez kanalizačné potrubie mainstreamových médií 24-7 počas Trumpovho prezidentstva, a oni zhltli to a teraz aspoň čiastočne založili svoju interpretáciu proroctva, ktorá je učená miliónom dôveryhodných SJ, čo predstavuje lož! Pretože teda za ruským príbehom o kybernetických útokoch boli všetky mainstreamové médiá, čo bola dokázateľná lož, kde je možné nájsť spoľahlivé informácie, ktoré nesú pečiatku schválenia tohto zariadenia?

Komentáre a otázky zasielajte na adresu: joelsky@tutanota.com