Toto je časť 12 recenzie Strážnej veže z júla 2022 

14.   Ježiš poskytuje múdre vedenie v časoch krízy. Výhody tohto smeru boli zrejmé, keď vypukla pandémia COVID-19. Zatiaľ čo mnohí vo svete si neboli istí, akým smerom sa vydať, Ježiš sa postaral o to, aby sme dostali jasné vedenie, ktoré nás ochráni. Boli sme vyzvaní, aby sme na verejnosti nosili pokrývku tváre a precvičovali si fyzický odstup. Starším bolo pripomenuté, aby udržiavali pravidelný kontakt so všetkými v zbore a aby si uvedomovali svoje fyzické a duchovné potreby. ( Iz. 32:1, 2 ) Dodatočné vedenie a povzbudenie sme dostali prostredníctvom aktualizácií vedúceho zboru.

Všetko o kríze Covid vyrobili zlí herci – vrátane samotného vírusu. Počas niekoľkých mesiacov, odkedy bola nákaza uvoľnená z laboratória v čínskom Wu-chane, sme zistili, že samotní „experti“ zodpovední za reakciu na Covid boli vopred zapojení do výskumu, ktorý nazývali „zisk funkcie“, aby vírus bol  smrteľnejší. Vedci dostávali štedré sumy, aby potlačili vedu a podporili agendu Impéria lží. (Prial by som si, aby som vymyslel túto frázu, ale bol to Vladimir Putin)

Vzhľadom na všetky faktory, v neposlednom rade potláčanie účinných liekov a povinné používanie veľmi nebezpečných liekov v nemocniciach, ktoré sú zodpovedné za viac úmrtí ako samotný vírus, je teraz otvorené a dostupné pre každého, kto je ochotný vidieť, že sme boli vystavení zlu, aké svet netrpel odkedy nacisti spáchali holokaust. Čo iné by sme mali očakávať od vládcov tohto temného a zlého sveta? 

V medziobdobí prebiehajúcej pandémie poctiví výskumníci, a teraz dokonca aj vážne ohrozené CDC (Centrum pre kontrolu chorôb), dospeli k záveru, že pokiaľ sa nenosí chirurgická maska, nositeľ nie je chránený. V skutočnosti je dlhodobé nosenie masky škodlivé, zbavuje obeť čerstvého vzduchu a núti ju recyklovať vlastné výdychy. 

Navyše, sociálne dištancovanie je vtip. Mikróby sa šíria vzduchom. Ako sa môžete sociálne dištancovať od vzduchu, ktorý všetci vdychujeme a vydychujeme a ktorý koluje všade? Keďže aj „odborníci“ to uznávajú za pravdu, určite to vedia aj Boh a Ježiš. Ak bežné masky, ktoré väčšina ľudí nosí, nefiltrujú mikroskopické častice vo vzduchu, prečo by Ježiš niekomu nariaďoval, aby ich nosil? Ak je sociálne dištancovanie zbytočné, prečo by to Ježiš odporúčal? Nie je to skôr tak, že vedúci zbor vôbec nenasleduje Krista, ale jednoducho papagájuje bezcenné a škodlivé rady „odborníkov“, ktorých by Jehovovi svedkovia v akejkoľvek inej situácii považovali za svetských agentov pod vplyvom? Satana Diabla?

Pred 80 rokmi bola Strážna veža dosť hlasitá v opozícii proti očkovaniu – tvrdila, že ide o plán, ktorý zosnoval Diabol. Teraz je to úplne naopak. Teraz vedúci zbor, najmä David Splane, tvrdil, že Jehova obhajuje injekcie. Mýlila sa Strážna veža vtedy, alebo sa mýli teraz? Existuje aj tretia možnosť. Mýlili sa v oboch prípadoch? Správna odpoveď je tretia možnosť. Od otroka, ktorého ustanovil Ježiš, sa očakáva, že v pravý čas poskytne takzvaným domácim duchovný pokrm. To je všetko. To je jeho úloha. Ježiš nikoho neurčil, aby pôsobil ako lekársky cár. V Kristovi nie je ani verné, ani diskrétne, že vedúci zbor podporuje takýto kontroverzný lekársky plán podporovaný tým, čo Strážna veža tiež označuje ako šarlátové divoké zviera zo Zjavenia. 

Neprehliadnuteľné, dôkazy sú jasné. Teraz, keď boli zaočkované stovky miliónov ľudí, dôkazy ukazujú, že vakcíny ani neimunizujú človeka pred nakazením Covidom. Práve naopak, toto sa opakovane dokazuje. Napríklad odvetvie výletných lodí bolo úplne zatvorené kvôli pandémii. Kto chce byť uväznený na lodi s partiou nákazlivých nakazených? Keď sa opäť rozbehlo niekoľko výletných liniek, bolo to len pre očkovaných. Všetci cestujúci a posádka o tom museli predložiť dôkaz. Netrvalo dlho a krížniky ohlásili rozšírené prepuknutia Covidu medzi 100% znechutenými a posilnenými. 

Možno, že vakcína znižuje závažnosť choroby, ale robí aj veľa iných vecí bez rizika, ktoré prináša experimentálna génová terapia mRNA. Ak sa vodcovia Jehovových svedkov chystajú poskytnúť lekársku radu, prečo mlčia o alternatívnej liečbe? 

Keďže vedúci zbor sa chváli tým, že je múdry a rozvážny a oni tvrdia, že každé ich rozhodnutie je správne – v podstate tvrdia, že sú neomylní, keďže ich Ježiš sprevádza na každom kroku, takže ani nie je možné, aby urobili chybu – berúc ich za slovo, vyvstáva otázka: Prečo by Ježiš odporučil, aby si všetci kresťania, bez ohľadu na ich vek a zdravotný stav, nechali vpichnúť sérum, ktoré nechráni človeka pred nakazením alebo šírením vírusu a ktoré je zdravé? riziká väčšie ako samotná infekcia? Prečo by Ježiš odporúčal liečbu, ktorá zranila a zabila toľkých ľudí? Prečo, milý Ježišu, prečo? 

Dobrou správou je, že Ježiš sa chystá zastaviť zradu a nečestnosť Strážnej veže! Veríš tomu? Pozrite si verš citovaný a prepojený v komentári Strážnej veže vyššie. Kniežatá, ktoré poskytnú ochranu pred búrkou, nie sú starší! Navyše, búrka ešte ani nezačala zúriť. Užívame si čas relatívneho pokoja — povestný pokoj pred búrkou. Keď začne búrka, spoznáte to. Kniežatá popísané v proroctve sú vyvolenými a pomazanými bratmi Ježiša Krista – potom, čo boli vybraní, a spečatení. Ich vyvolenie znamená, že budú vidieť Ježiša. To je to, čo je význam parúzie! 

Príchod pána domu, Ježiša Krista a teraz nesmrteľného archanjela Michaela, kradmý ako zlodej v noci tiež znamená, že Ježiš odmietne a odsúdi tých, ktorí sa ukázali ako zlí a neverní otroci, ktorí namiesto dávania duchovného pokrmu Kristovej češadi, ich začali biť! Do vonkajšej temnoty Satanovho sveta a jeho démonov, odsúdených na zánik pôjdu, kde budú plakať a mlieť smrťou poznajúc ich večný osud. Preto 32. kapitola Izaiáša ďalej hovorí tieto inšpirované a povzbudivé slová Kristovým bratom:

„Potom už nebudú oči tých, čo vidia, zalepené a uši tých, ktorí to počujú, budú venovať pozornosť. Srdce náhlivých bude uvažovať nad vedomosťami a koktavý jazyk bude hovoriť plynule a jasne. Nezmyselný sa už nebude nazývať veľkorysým a bezzásadový človek sa nebude nazývať vznešeným; lebo nezmyselný bude hovoriť nezmysly a jeho srdce bude vymýšľať škodlivé veci, aby podporovali odpadlíctvo a hovorili to, čo je spurné proti Jehovovi, aby prinútili hladného nenasýtiť sa a smädného pripraviť o niečo na pitie. Prostriedky bezzásadového človeka sú zlé; podporuje hanebné správanie, aby zničil postihnutého klamstvami, aj keď chudobní hovoria, čo je správne.“

To, čo hovorí Riadiaci Orgán, najmä vo svojich takzvaných pandemických aktualizáciách, boli úplné nezmysly a otvorené lži! Hanba Gerritovi Löschovi za to, že arogantne prepustil takýchto starších, pretože spochybnili pochybné lekárske rady Vedúceho Zboru. Hanba Löschovi, že sa im vysmieval, že veria v konšpiračné teórie! Samozrejme, existuje sprisahanie! Svetu vládne otec lži a pôvodný vrah. Ako by nemohlo existovať sprisahanie proti pravde? Sprisahanie na zničenie západnej civilizácie a kresťanstva je ďaleko za hranicou schopnosti priemerného človeka to čo i len pochopiť!

Svedkovia Jehovovi, samozrejme, tvrdia, že veria, že Diabol je vládcom sveta, a napriek tomu odmietajú prikrývku lží a schém masových vrážd, ktorým sme boli vystavení, ako konšpiračnú teóriu! Dôvod, prečo Strážna Veža nepripisuje žiadnemu takémuto sprisahaniu, je ten, že túto inštitúciu riadia slobodomurárski sprisahanci! Pre takých mužov nie je žiadnym zvláštnym činom prezliekať sa za služobníkov spravodlivosti. Falošní apoštoli to robili v korintskom zbore v prvom storočí!

Satan má teraz určite svojich prisluhovačov medzi skutočnými Kristovými bratmi. A odhalili sa – aspoň tomuto pozorovateľovi. Niet divu, že Vedúci Zbor obhajuje masky. Niektorí z nich ho majú na sebe. Riadiaci Orgán sa chváli veľkorysým poskytovaním jasného smerovania, aj keď smer, ktorý poskytli, sa neodchýlil od škodlivého programu podporovaného miliardárskym eugenikom Billom Gatesom a jeho financovaním Svetovej zdravotníckej organizácie. Vedúci zbor si želá, aby bol považovaný za ušľachtilého a veľkorysého, aj keď sa dobrovoľne zúčastňuje na tom, čo bude jedného dňa určite známe ako najväčší tichý holokaust v celej histórii človeka! 

Komentáre a otázky zasielajte na adresu: joelsky@tutanota.com