Otázka: Kde si myslíte, že rastúce náboženstvo národa Islamu zapadá do biblického proroctva?

Po prvé, neexistuje nič také ako ‘národ islamu’ – prinajmenšom nie v tom zmysle, aký zrejme naznačuje táto otázka. (Národ islamu je názov čiernej, moslimskej organizácie v Amerike, ktorej v súčasnosti vedie Louis Farrakhan )

Islam je meno podobné kresťanstvu, ktoré zahŕňa denominácie a podsekty. Dve hlavné vetvy sú Shia a Sunni. Početné krajiny a etnické skupiny, od Arabov a Peržanov, Kurdov, Pakistov, obyvateľov Balkánu, Číňanov, Nigérijčanov, Indonézanov a mnoho ďalších, praktizujú rôzne formy islamu. V období islamu arabská spoločnosť dosiahla vysokú úroveň civilizácie v čase, keď národy kresťanstva prežívali v temnom období a dosiahli svoj zenit v období tureckej osmanskej ríše, ktorá sa skončila na prehratej strane prvej svetovej vojny.

Pokiaľ ide o otázku čo sa týka ‘rastúceho islamu’, v súčasnosti vládnuca anglo ríša nemá rada konkurentov. Vládnuci systém je v proroctve symbolizovaný ako divá šelma so železnými zubami, ktorá drví a šliape po celom svete. To do značnej miery popisuje dlhodobú politiku Britského impéria. Britské impérium je pre neznámych obyvateľov prítomné na Blízkom východe, v severnej Afrike a v južnej Ázii viac ako 150 rokov. Väčšinu hraníc národov vypracovali Briti. Urobilo sa to tak, že v neskoršom čase sa mohli susedné národy postaviť proti sebe, keď sa to považovalo za potrebné. Táto geopolitická stratégia sa prejavila počas vojny v Iraku a Iráne. USA podporovali Irak a dodali mu zbrane, vrátane jedovatého plynu, aby neskôr mohli Iračanov napadnúť pod zámienkou, že majú zbrane hromadného ničenia! 

Dom Saudovcov je v podstate dcérskou spoločnosťou britskej monarchie a je hlavným zdrojom teroristov a financovania teroristických operácií po celom svete. Dokonca aj Llondýnsky Guardian odlúpil vrstvu konšpiračnej cibule, pokiaľ ide o zdroj terorizmu. Základným náboženským fanatizmom je wahhábizmus – dávno považovaný za kacírsku sektu islamských vedcov – čo nie je prekvapujúce, že ho Briti živili,  a siahajú až do polovice 18. storočia. Je to náboženstvo fanatikov, ktorí sú používaní ako žoldnieri. Väčšina moslimov nemá nič spoločné s wahhabským islamizmom. Posledná syntetická teroristická skupina s názvom ISIS sa v skutočnosti používala na ničenie islamských krajín, ako sú Irak, Líbya a Sýria. Tieto národy boli naplánované na zničenie, pretože sa v plnej miere nepodriadili Impériu. (Je jednoducho absurdné predstaviť si, že mocná anglo-americká vojenská sila nedokáže rýchlo zničiť zločinecký gang zločincov, ktorí jazdia v pickupoch.)

Je smutné, že väčšina ľudí, vrátane svedkov Jehovových, jednoducho netuší, do akej miery je Londýn formovaný a manipuluje so svetom, pozemským kapitánom-agentom samotného Satana. Takže v odpovedi na otázku: Islamské národy sa nezaoberajú proroctvami, iba do tej miery, do akej sú prvou frontu v rozvíjajúcej sa vojne o globálnu nadvládu. Nakoniec vodcovia islamských národov budú medzi symbolickými ‘desiatimi kráľmi’, ktorí sú nútení dať svoju moc 8. kráľovi zo Zjavenia!