„A videl som a pozri! bledý kôň a ten, čo na ňom sedel, mal meno Smrť. A Hrob ho tesne sledoval. A bola im daná moc nad štvrtou časťou zeme, aby zabíjali dlhým mečom a nedostatkom potravy a smrteľným morom a divými zvieratami zeme.“ — Zjavenie 6:8

S nedávnou ruskou vojenskou operáciou na Ukrajine sa zdá, že Jehovovi svedkovia stále viac veria, že nedávna identifikácia Ruska ako kráľa severu zo strany vedúceho zboru bola potvrdená. Predpokladá sa, že invázia je pokračovaním prorokovaného pretláčania medzi dvoma súperiacimi kráľovstvami, ktoré sa údajne začalo v roku 1914 a trvá už viac ako storočie. 

Svedkovia Jehovovi by však mali mať na pamäti, že v tomto temnom svete démonicky zostrojeného podvodu, neúnavnej propagandy a zákerných intríg deep state a tajnej spoločnosti nie je nič také, ako sa zdá. Žijeme vo svete, ktorý je ako dom zrkadiel. Realita je zdeformovaná a pokrivená. Je ťažké vedieť, čo sa skutočne deje. A to je, samozrejme, zámerné. Koniec koncov, nie sme ignorantmi Satanových machinácií. alebo my?

Isté je, že obklopujúce globálne krízy privádzajú prorockých kráľov severu a juhu do zintenzívneného konfliktu – len nie tak, ako si možno myslia tí, ktorí majú na veci zjednodušený, povrchný pohľad. 

Ozbrojený konflikt vo východnej Európe vytvára globálne otrasy, v neposlednom rade rastúca hrozba horúcej vojny medzi národmi vyzbrojenými jadrovými zbraňami. Pretože konfrontácia je plná nebezpečenstva, šéf Organizácie Spojených národov nedávno varoval, že jadrová vojna je späť vo sfére možností .

Pred vypuknutím vojny na Ukrajine začala ekonomika lomcovať infláciou. Spolu s narušeniami dodávateľského reťazca spôsobeného tyranskými blokádami a zámerným vyraďovaním financií z ropných odvetví pod zámienkou záchrany planéty pred prehriatím, svet teraz stojí na pokraji katastrofálneho hladomoru. Sankcie proti Rusku a rušenie poľnohospodárstva na Ukrajine len prehlbujú problém a zabezpečili, že celosvetový nedostatok potravín je istotou. V súčasnosti sa takmer jedna tretina dostupnej poľnohospodárskej pôdy na Ukrajine nevysadí kvôli zbytočným sporom. Kvôli zvýšeniu nákladov na hnojivá sa produkcia ryže zníži, čo ohrozuje polovicu ľudstva. 

Napriek nezodpovedaným otázkam týkajúcim sa Covid-19, ktorý je zámerne uvoľnenou biologickou zbraňou, ruská armáda odhalila na Ukrajine asi dva tucty zariadení na biologické zbrane financované Spojenými štátmi, kde sú uložené niektoré z najsmrteľnejších mikróbov, aké človek pozná. Toto nie sú konšpiračné teórie. Jeden vysoký predstaviteľ pod prísahou pred Kongresom priznal, že klebety sú pravdivé . Existujú aj správy o desiatkach ďalších tajných laboratórií v iných bývalých sovietskych krajinách. Za akým účelom? Zamyslite sa nad tým. 

Mali by sme čeliť faktom, ako raz sudca Rutherford vyzval svet, aby urobil pred 2. svetovou vojnou. Jazdci z Apokalypsy sú zhromaždení do boja a čakajú len na vopred určený deň a hodinu, kým sa nič netušiaci svet rozpúta. 

Je pozoruhodné, že v biblickej knihe Zjavenie vojny sú nedostatok jedla, smrteľné pohromy a smrť symbolizované koňmi s ľudskými jazdcami. Aký to má význam? Vojnu, samozrejme, vždy vyvolávajú muži, ale v minulosti sa hladomory a nedostatok potravín, ako aj periodické epidémie chorôb, zvyčajne považovali za „prirodzené“ javy, hoci to neznamená, že ľudská hlúposť a krátkozrakosť boli nehral rolu. 

Teraz však miliardári sveta – takzvaní globalisti zoskupení okolo City of London a Britskej monarchie – prijali schému Green New Deal na zámerné zníženie produkcie potravín. Znižovanie populácie bolo vždy základnou politikou britskej koruny. Bežné hnojivo sa už pre niektorých farmárov stáva nedostupným. Raketovo stúpa aj cena motorovej nafty . Či sa nám to páči alebo nie, špinavá ropa je miazgou súčasnej civilizácie a jej dostupnosť sa zámerne ničí. Bez bohatej zásoby lacnej ropy a mnohých a rozmanitých produktov z nej získaných, ako je hnojivo, nie je možné uživiť súčasnú populáciu ôsmich miliárd duší.Najbohatší a najmocnejší muži na svete majú v úmysle spôsobiť masívne vyľudnenie planéty Zem.  

Pokiaľ ide o vojnu na Ukrajine, dúfam, že sa pozorovatelia v Bételi nenechali oklamať propagandou hlavného prúdu kontrolovaných CIA-MI6. Médiá napríklad tvrdia, že Putin bez rozdielu bombarduje nemocnice. Pravdou je, že batalióny Azov sú ukryté v školách a nemocniciach a zámerne skladujú zbrane v civilných oblastiach, čo z nich robí legitímne ciele v Putinovej kampani na demilitarizáciu a denacifikáciu Ukrajiny. Majte na pamäti, že Anglické impérium tvrdilo, že Irak vyvíja jadrové zbrane. Bola to lož. V dôsledku tohto klamstva boli zabité tisíce Iračanov. Nedávno tí istí vojnoví štváči financovali a cvičili teroristov ISIS a pustili ich proti Sýrii. Tvrdili, že Sýria použila jedovatý plyn. Aj to bola lož a ​​zabíjanie pokračuje dodnes. 

Počas prezidentovania Donalda Trumpa médiá nepretržite prinášali príbehy o tom, ako sa Trump dohodol s Putinom, aby ukradol voľby. Bol to kolosálny výmysel, ktorý sa teraz ukázal byť financovaný Trumpovým politickým oponentom s priamou účasťou londýnskej MI6 . 

Jeden múdry americký prezident raz povedal: „Môžete oklamať všetkých ľudí v určitom čase a niektorých ľudí vždy, ale nemôžete oklamať všetkých ľudí stále.“ Viem, že je to nepravdepodobné, ale dúfam, že vedenie Jehovových svedkov môže byť jedným z mála ľudí, ktorí tentoraz nebudú oklamaní. 

Pravdou je, že anglická vojnová mašinéria pred mnohými rokmi označila Ukrajinu za zničenú ako prostriedok na útok na Rusko. Erupcia na námestí Majdan v roku 2014 sa považuje za najočividnejší prevrat, aký bol kedy zosnovaný.  Bezprostredne po zmene režimu v Kyjeve bol ruský jazyk na Ukrajine zakázaný, čo viedlo k tomu, že prevažne etnické ruské obyvateľstvo v regióne Donbas a na Kryme čoraz viac hľadalo ochranu v Moskve.

Pred a po prevrate v roku 2014 zaplavili Ukrajinu miliardy dolárov vojenského vybavenia, ako aj britských a amerických vojenských trénerov. Posledná provokácia sa odohrala krátko predtým, ako Rusko 24. februára spustilo inváziu. Batalióny Azov, ultranacionalistickí neonacistickí stúpenci Stephena Banderu , rozpútali ničivé bombardovanie oddelených republík. Špeciálna monitorovacia misia OBSE na Donbase pôvodne overila zverstvo predtým, ako ich 10 dní pred zásahom Rusov stiahli, samozrejme pre ich vlastnú ochranu.

 

Ak má riadiaci orgán záujem preklenúť vojnovú hmlu, možno by sa niektorí predstavitelia európskych mimovládnych organizácií zriadených Strážnou vežou mohli spýtať na ich kontakty v Organizácii pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE), pokiaľ ide o fakty. . 

Pravdou je, že Anglické impérium starostlivo naplánovalo a vyvolalo túto vojenskú konfrontáciu. Na rozdiel od zdania nejde o vojnu medzi Ukrajincami a Rusmi. Je to zástupná vojna medzi Spojenými štátmi a Ruskom podporovaná Britmi. Pozorne počúvajte rétoriku politikov a ich mediálne hlásne trúby. Teraz požadujú priamejšie zapojenie NATO na Ukrajine. Určite by to bol spúšťač svetovej vojny. 

Zatiaľ čo deklarovaným zámerom Západu je zničenie Ruska a určite prebieha totálne úsilie ekonomicky rozdrviť Rusko a iniciovať zmenu režimu v tomto obrovskom národe, ktorý vlastní nevýslovné nerastné bohatstvo, skutočným cieľom sú zdanlivo Spojené štáty americké. . Vzhľadom na to, že londýnsky globálny finančný systém pokračuje v podpore života od krachu v roku 2008, centrálni bankári vedia, že ďalšia pomoc pre ich globálne kasíno v hodnote niekoľkých biliónov dolárov je politicky nemožná. A pokračujúce kvantitatívne uvoľňovanie spôsobí, že inflácia sa v krátkom čase zmení na hyperinfláciu. Systém nafúknutý dlhmi dosiahol svoj konečný koniec. 

Aby sa zaistilo, že sa americká vláda neprebudí zo svojej strnulosti a nevyužije svoju nesmiernu moc na zastavenie beznádejne skrachovaného plánu Wall Street Ponzi, všetci kráľovnini muži boli nasadení, aby zahnali odtrhnutú americkú kolóniu do vojny, ktorú nebude možné. prežiť.   Anglický kráľ severu je odhodlaný raz a navždy rozdrviť republikanizmus a nastoliť bankárovu diktatúru. 

Si si istý, že žijeme hlboko v čase konca? Si si istý, že jazdci z Apokalypsy už boli odpečatení? Tento Bulletin Kráľovstva sa elektronicky distribuuje niekoľkým stovkám starších. Posiela sa tiež ako slimák členom vedúceho zboru a kanceláriám odbočiek Spoločnosti Strážna Veža po celom svete spolu s brožúrou: Druhý príchod Krista – Čo to bude pre vás znamenať?

Komentáre a otázky zasielajte na adresu: joelsky@tutanota.com