Dostal som niekoľko otázok od čitateľov, ktorí sa pýtajú, či je to koniec celosvetového kazateľského diela svedkov Jehovových. Odpoveď znie nie. Existujú miesta, ktoré infekcia nedotkne. Okrem toho pandémia vymrie – pravdepodobne skôr ako neskôr. Vždy to robia. Takto príroda funguje. To znamená, že vírus sa nemusí vrátiť. Pandémie niekedy prichádzajú a odchádzajú vo vlnách. A to za predpokladu, že nedôjde k zámernému prepusteniu biologickej zbrane. 

Dôvod, prečo by mi niekto kládol takéto otázky, je ten, že som zdôraznil, že v určitom okamihu sa práca zastaví. Samotné kresťanstvo skončí. O tom je celé proroctvo Joela. Tu je niekoľko článkov, ktoré som uverejnil na základe Joela: Deň Jehovu je blízko! Svedkovia Jehovovi a Váliaci sa nápor a Svedkovia Jehovovi a Kobylky Joela

Je zrejmé, že katastrofa zobrazená v knihe Joela je ďaleko, oveľa horšia ako čokoľvek, čo kedy zažil – vôbec! Zoberme si napríklad obraz vyjadrený v Joelovi:

“Tento deň je dňom šera a tmy, dňom mrakov a hustej temnoty, ako keď sa ponuré svetlo úsvitu rozlieva po vrchoch. Je tu ľud početný a mocný, taký ako on tu ešte nebol a nikdy, po všetky generácie, ani nebude. Pred ním hltá oheň a po ňom stravuje plameň. Krajina pred ním je ako záhrada Eden, po ňom zostáva holá pustatina. Nič pred ním neunikne.” – Joel 2: 2-3

Joel nepredpovedá nič iné ako úplné zvrhnutie civilizácie.

Na tento účel sa mi zdá, že súčasná pandémia k tomu vedie. Je dobre známe, že Britská ríša vždy považovala genocídu za oficiálnu politiku. Koniec koncov, maltuziánstvo pochádza priamo z Londýna. Aj keď svet mal menej ako miliardu ľudí, britská aristokracia trvala na tom, aby nebola planéta preľudnená. Princ Phillip, manžel kráľovnej, kedysi verejne vyhlásil, že keď zomrie, dúfa, že sa reinkarnuje ako smrtiaci vírus , aby sa podieľal na znižovaní počtu obyvateľov. Pri súčasnej pandémii, ktorá zabila tisíce, sa kniežacia poznámka vysiela ako nešťastná ‘hlúpa poznámka’. V skutočnosti je zámerom britskej oligarchie znížiť svetovú populáciu asi o 80%.

V období rozkvetu koloniálnej ríše Briti zámerne využívali prírodné katastrofy na to, aby sa stádo zmenšilo. Londýn použil zemiakovú hľuzu na vyhladovanie miliónov Írov . V Indii, korunovačný klenot ríše, boli neobvyklé monzúny považované za príležitosť premeniť nedostatok potravín na tzv. Neskoro viktoriánsky holokaust. Zmena podnebia je výzvou sirény, aby krajiny teraz prijali genocídnu politiku Ríše. Nová zelená dohoda je v skutočnosti úmyselné úsilie zničiť schopnosť národov podporovať súčasnú populáciu.

Vzhľadom na silnú realitu, že londýnsky finančný systém sa rozpadol a musel byť nasadený na peňažnom ventilátore, ktorý si vyžadoval nové vytvorenie životnej podpory vo výške niekoľkých biliónov dolárov pre umierajúci, beznádejný bankrot, bolo by to úžasné. ak Londýn úmyselne neuvoľnil smrtiaci vírus, ktorý by spôsobil paniku, aby sa peniaze pohli a nejaký čas si kúpili, aby sa pripravili na ďalšiu fázu úplného kolapsu.

Súčasný mor koronavírusov nás však môže naučiť hodnotnú lekciu – ako rýchlo sa veci môžu zmeniť. A teraz, keď je veľké množstvo SJ zatvorených ako niekoľko stoviek miliónov ľudí, možno, možno, možno budú mať čas premýšľať o niekoľkých veciach.