Otázka:

Vidíte COVVID-19 ako Satanovu machináciu na spomalenie kazateľskej práce alebo ako to, že Jehova spôsobuje to, čo si Strážna Veža zaslúži?

Uzamknutie malo dopad na Svedkov Jehovových, to je isté! Pred pár mesiacmi, kto by si predstavoval, že Strážna Veža zatvorí každú sálu kráľovstva, zruší zhromaždenia a letné konvencie a zastaví verejné ministerstvo? Pokiaľ sa však z krátkodobého hľadiska nestane niečo neočakávané, zdravotná pohotovosť čoskoro uplynie. Niektoré štáty v USA už rušia obmedzenia. Napríklad tu v Michigane sa automobilové závody vrátia online budúci týždeň; aj keď je zrejmé, že už teraz existuje hromada nepredaných automobilov. Iste by sa však začiatkom leta malo všetko začať otvárať a dostať do „normálu“ – prinajmenšom pokiaľ je dovolené pohybovať sa bez obmedzení. Okrem toho by som si myslel, že mnoho Jehovových svedkov si užilo prestávku od rutiny stretnutí a služby a dúfajme, že využili čas na dohnanie iných vecí alebo si len oddýchli.

To však neznamená, že pandémia nie je zlým diablovým zariadením. Ako som už písal a hovoril o tom predtým, pôsobenie Satana, o ktorom písal inšpirovaný apoštol Pavol, súvisí s presvedčením kresťanov, že sa začala parúzia a že je tu Jehovov deň. Za týmto účelom môže Diabol mať klamný vplyv prostredníctvom človeka s bezprávím podporeného „každým silným dielom a lživými znameniami a zázrakmi a každým nespravodlivým podvodom“. Pretože sedemkrát a všetok ten chronologický mráz možno ľahko odhaliť a skutočnosť, že Bádatelia Biblie pôvodne verili, že parúzia začala v roku 1874 a pozerajú sa na rok 1914 ako príchod Armagedonu, zdá sa mi dosť jasné, že Satan inšpiroval očakávanie roku 1914 a potom začal vojnu, prenasledovanie a pandémiu včas ako mocné lživé znamenia na podporu ilúzie parousia.

Vzhľadom na to, že Strážna Veža rýchlo vyhlásila pandémiu COVID 19 ako ďalší dôkaz toho, že Kristus začal vládnuť svetu v roku 1914 a že sme teraz v posledných dňoch poslednej časti dní, zdá sa pravdepodobné, že táto udalosť je jednou démonicky inšpirovaným „nespravodlivým podvodom“, aby sa posilnila ilúzia, že Kristus už prišiel. (Pozri článok: Sú to posledné dni?) Ale je za tým viac. Od zvolenia Trumpa a ruskej intervencie na Blízkom východe s cieľom zabrániť ríši Anglo-americkej zničiť Sýriu sa uvoľnil tajný vojnový stroj. Angličania zastavia fenomenálny čínsky program Jednopásmová a Jednosmerná Aktivita tak či onak – spolu s plánovanou spoluprácou Trumpa s Ruskom a Čínou. 

V priebehu posledných 4 rokov sa Briti a ich aktíva v CIA a FBI a médiách pokúsili všetko o zničenie prezidentského úradu Donalda Trumpa. Vyskytol sa podvod s ruskou tajnou dohodou. Potom došlo k fraškovej obžalobe. Trump nejako prevrat prežil. Len čo zlyhala schéma obžaloby, začala pandémia. Náhoda? Pochybujem! Je zrejmé, že Achillovou pätou prezidenta je ekonomika. Napokon sa bežne chválil, že vybudoval najväčšiu ekonomiku sveta. Kto by proti tomu mohol namietať? Nezamestnanosť bola na rekordne nízkej úrovni. Akciové trhy na historických maximách. Prezident prepracoval obchodné dohody s Čínou a ďalšími národmi. Zázrakom frakčnej bridlice sa USA stali dokonca najlepším svetovým producentom ropy. Potom jedného dňa: KABOOM! Všetko bolo treba odstaviť. Teraz musí Trump viesť svoju predvolebnú kampaň s Veľkou krízou 2.0 ako svojim „úspechom“. Je zrejmé, že existuje veľmi silný politický motív na vytvorenie čo najväčšieho ekonomického chaosu a biedy odteraz až do novembrových prezidentských volieb.

Pokiaľ ide o biblické proroctvo, neobvykle divoké zviera je v Danielovi popísané ako to, ktoré drví a šliape po národoch, to presne robí Britské impérium tak dlho, ako existuje. Briti zorganizovali dve svetové vojny, nespočetné puče a revolúcie, ako napríklad nedávno na Ukrajine. Majú zaplavený svet s heroínom a kokaínom. Prostredníctvom MMF a Svetovej banky ekonomickí nájomní vrahovia (YouTube) zničili národy tretieho sveta prostredníctvom finančného šikanovania!

Anglická šelma nedovolí Číňanom pokračovať v zapájaní utláčaných národov Ázie a Afriky do vzájomne prospešného programu budovania národov. Jednoducho to nebude povolené. Medzinárodná spolupráca nezodpovedá britskej politike rozdeľovania a dobývania” Globalisti tiež nedovolia žiadnemu prezidentovi, ktorý nosí baseballovú čiapku, aby bola Amerika opäť skvelá. To sa nedeje. Z tohto dôvodu sa javí ako veľmi pravdepodobné, že pandémia bola úmyselná – ale nie zo strany Číňanov. Ľudia sú naivní, ak si myslia, že je to nad možnosti globalistov vytvoriť pandémiu z Číny.

Výsledná núdzová situácia sa nielenže používa ako zámienka na vynútenie ďalšej záchrany zbankrotovaného finančného systému v hodnote niekoľkých biliónov dolárov, ale ríša získava ďalší bonus pridaním ďalšieho nákladu drviaceho dlhu na národy, korporácie, štáty, obce, domácnosti – pomenujete to ako len chcete! A diabolsky geniálnou časťou je, že teraz impérium žiada, aby všetci žalovali Čínu za finančnú zodpovednosť za katastrofu. Geniálne! Pamätáte si, že ešte v decembri, keď bolo mesto Wuhan uzamknuté? Západné médiá bili Čínu za to, že sa tak usilovne snažila potlačiť ohnisko nákazy. Aj keď sa vírus začal objavovať v iných častiach svetových spravodajských agentúr, tvrdili, že sa nie je čoho obávať. Rovnaké médiá a politici teraz tvrdia, že Čína nič neurobila, čo viedlo k infikovaniu sveta a musí za to niesť zodpovednosť. Ľudia majú také krátke spomienky.

Jeden britský hovorca nepravdivo tvrdil, že Čína umožňovala lietadlám lietať z Wu-chanu až v januári. To je čistá nepravda! Svet je teda infikovaný – nielen mikroskopickým patogénom, ale aj oveľa zákernejším vírusom vo forme zhubnej propagandy, ktorá má infikovať mysle podozrievaním a oslabovať mierové vzťahy medzi národmi a v konečnom dôsledku vytvárať prostredie na ponorenie Ameriky a Európy do občianskej vojny a dokonca aj do vojny s Ruskom a Čínou – vojna, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou prerastie do jadrovej výmeny! Potom bude natrvalo ukončená celosvetová práca Jehovových svedkov. Satanské machinácie, skutočne!

Komentáre a otázky zasielajte na adresu: joelsky@tutanota.com