Vidíte C19 ako machináciu Diabla na spomalenie zvestovania, alebo ako Jehova spôsobuje to, čo si Strážna veža zaslúži?

Že toto zablokovanie zasiahlo Jehovových svedkov, to je isté. Pred pár mesiacmi, kto by si predstavoval, že Strážna Veža zatvorí každú kráľovskú sálu, zruší zhromaždenia a letné konvencie a zastaví verejné ministerstvo? Pokiaľ sa však v krátkodobom horizonte nestane niečo neočakávané, zdravotná pohotovosť prebehne čoskoro. Niektoré štáty v USA už obmedzenia rušia. Napríklad tu v Michigane sa automobilky sa budúci týždeň vracajú online; zdá sa však, že už existuje hromada nepredaných automobilov. Určite by sa však začiatkom leta malo všetko začať otvárať a vracať sa k ‘normálnemu’ – aspoň pokiaľ sa bude môcť pohybovať bez obmedzení. 

Okrem toho by som si myslel, že mnohí z Jehovových svedkov si užili prestávku od rutinných stretnutí a služieb a dúfajme, že využili čas na to, aby dohnali iné veci, alebo si len odpočinuli. To však neznamená, že pandémia nie je zlým zriadením Diabla. Ako som už písal a diskutoval predtým, operácia Satana, o ktorej napísal inšpirovaný apoštol Pavol, má spoločné s presvedčením kresťanov, že sa začala parousia a je tu deň Jehovov. Preto môže diabol ovládať klamlivý vplyv prostredníctvom muža bezprávia, ktorý je podporený ‘každou silnou prácou a klamlivými znameniami a zázrakmi a každým nespravodlivým podvodom’!

Keďže sedem časov a všetko to chronologické tliachanie sa dá ľahko odhaliť a skutočnosť, že biblickí študenti pôvodne verili, že parousia sa začala v roku 1874 a do konca roku 1914 čakali, zdá sa mi dosť jasné, že Satan inšpiroval očakávania z roku 1914 a potom začal vojnu, prenasledovanie a pandémiu priamo na čas ako silné klamné znaky na podporu klamnej predstavy o prítomnosti Krista! Vzhľadom na skutočnosť, že Strážna Veža rýchlo vyhlásila pandémiu COVID 19 za ďalší dôkaz toho, že Kristus začal vládnuť svetu v roku 1914 a že sme teraz v posledných dňoch v poslednej časti dní, zdá sa pravdepodobné, že táto udalosť je jedným z démonov inšpirovaný ‘nespravodlivý podvod’ na posilnenie klamstva, že Kristus už prišiel. 

Ale je toho viac. Od zvolenia Trumpa a ruského zásahu na Blízkom východe s cieľom zabrániť anglo-ríši zničiť Sýriu, bola odhalená skrytá vojenská mašinéria. Briti zastavia fenomenálny program One-Belt One-Road v Číne tak či onak – spolu s plánovanou spoluprácou spoločnosti Trump s Ruskom a Čínou. V priebehu posledných 4 rokov sa Briti a ich aktíva v CIA a FBI a médií pokúsili celkom zničiť predsedníctvo Donalda Trumpa. Bol tu ruský tajný podvod. Potom tu bola fraška. Trump nejako prežil prevrat. Avšak pandémia sa začala až vtedy, keď došlo k zlyhaniu systému obžaloby. Náhoda? Pochybujem! 

Je zrejmé, že Achillovou pätou prezidenta je ekonomika. Koniec koncov, rutinne sa chválil, že vybudoval najväčšiu ekonomiku sveta. Kto by sa proti tomu mohol hádať? Nezamestnanosť bola na rekordne nízkej úrovni. Akciové trhy na historicky najvyšších hodnotách. Prezident prepracoval obchodné dohody s Čínou a ostatnými krajinami. Vďaka zázraku štiepenia bridlice sa USA stali dokonca najväčším producentom ropy na svete. Potom jedného dňa: KABOOM! Všetko muselo byť vypnuté. Teraz musí Trump viesť svoju znovuzvolenú kampaň s Veľkou depresiou 2.0 ako svoj ‘úspech’. Je zrejmé, že existuje veľmi silný politický motív na vytvorenie čo najväčšieho možného počtu hospodárskych chaosov a biedy, a to od súčasnosti až do prezidentských volieb v novembri.

Pokiaľ ide o proroctvo a nezvyčajne divoké zviera, v Danielovi sa hovorí, že to rozdrví a pošliape po národoch, a to je to, čo Britská ríša robí tak dlho, kým existuje. Briti zorganizovali dve svetové vojny, nespočetné puče a revolúcie, ako napríklad nedávno na Ukrajine. Majú zaplavený svet s heroínom a kokaínom. Prostredníctvom MMF a Svetovej banky zničili hospodárske finančníctvo národov tretieho sveta prostredníctvom finančnej šikany.

Anglo šelma nedovolí Číňanom pokračovať v zapájaní utláčaných krajín Ázie a Afriky do vzájomne prospešného programu ekonomického budovania národov. Jednoducho to nebude povolené. Medzinárodná spolupráca nie je v súlade s politikou impéria rozdelenia a dobývania. Globalisti tiež nedovolia žiadnemu prezidentovi s baseballovou čiapkou, aby znovu urobil Ameriku skvelou. Nemôže sa to dovoliť!

Na tento účel sa zdá byť najpravdepodobnejšie, že pandémia bola úmyselná – ale nie na strane Číňanov. Ľudia sú naivní, ak si myslia, že je mimo kapacít globalistov, ktorí vymýšľajú pandémiu z Číny. Výsledná mimoriadna udalosť sa používa nielen ako zámienka na vynútenie ďalšej finančnej pomoci bankrotu vo finančnom systéme v hodnote niekoľkých biliónov dolárov, ale impérium získava ďalší bonus spočívajúci v pridaní ďalšieho množstva zaťažujúceho dlhu voči štátom, korporáciám, štátom, obciam, domácnosti – pomenujete to ako chcete! A diabolsky geniálna časť spočíva v tom, že teraz ríša vyzýva, aby každý držal Čínu finančne zodpovednú za katastrofu. Brilliantné!

Pamätáte si už v decembri, keď bolo mesto Wuhan zatvorené? Západné médiá bili Čínu za to, že sa tak usilovne snažila potlačiť ohnisko. Aj keď sa vírus začal objavovať v iných častiach svetových tlačových agentúr, tvrdili, aby sa z toho netrápili. Rovnaké médiá a politici teraz tvrdia, že Čína neurobila nič, a preto umožnila infikovanie sveta a musí byť braná na zodpovednosť. Ľudia majú takú krátku pamäť! Jeden britský tlmočník nepravdivo tvrdil, že Čína umožnila lietadlám lietať z Wuhanu až koncom januára. Nepravda!

Svet je teda nakazený – a to nielen mikroskopickým patogénom, ale aj oveľa zákernejším vírusom vo forme zhubnej propagandy, ktorá je určená na nakazenie mysle podozrievaním a zasiahnutými mierovými vzťahmi medzi národmi a v konečnom dôsledku vytvára prostredie na ponorenie Ameriky do občianskej vojny a Európy do vojny s Ruskom a Čínou – vojny, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou eskaluje na jadrovú výmenu. Celosvetová práca svedkov Jehovových bude potom natrvalo ukončená. Satanské machinácie, naozaj!