Po rozpade Sovietskeho zväzu v roku 1991 si väčšina ľudí predstavovala, že na zemi bude konečne mier, alebo že bude aspoň vyriešená hroziaca hrozba jadrovej vojny. Teraz, 30 rokov po skončení studenej vojny, je jadrová hrozba späť s pomstou – až na to, že teraz sa zdá, že väčšina populácie si to nevšíma.

Po rozpade ZSSR začala Anglo Empire ďalšiu fázu svojho úsilia o globálnu nadvládu zameranú na rozbitie kontinentu rozľahlého národa Ruska . Najprv bol napadnutý spojenec Ruska, Srbsko. Potom, po udalosti 9-11 Londýn odovzdal svojmu americkému nemému obrovi svoje rozkazy. V skutočnosti bol zoznam cieľových krajín už vopred sformulovaný. Najprv bol Afganistan, potom Irak. Ďalej bola Líbya vystavená šoku a úžasu a jej prezident bol zavraždený; potom do Sýrie, kde sýrsky prezident pozval Rusko, aby postavilo svoju armádu do boja proti teroristickým skupinám, ktoré Anglo Empire vytvorilo, vycvičilo a vyzbrojilo.

Ešte pred zásahom Ruska sa impérium začalo pripravovať na vojnu s Putinovým Ruskom, len prostredníctvom zástupcu — Ukrajiny. Hoci to väčšina médií odmietla informovať, ukrajinské nacistické prápory zabili v odtrhnutých oblastiach Ukrajiny v období od prevratu v Kyjeve v roku 2014 až po ruskú intervenciu viac ako 14 000 etnických Rusov. Na začiatku konfliktu mala Ukrajina najväčšiu armádu v Európe. Teraz sa odhaduje, že ukrajinská armáda utrpela 400 000 mŕtvych a mnohonásobne toľko zranených alebo zajatých. Dokonca aj západní propagandisti teraz neochotne priznávajú, že ich ekonomická a zástupná vojna proti Rusku zlyhala.

Od 7. októbra 2023 sa dejisko vojny presunulo späť na Blízky východ. Zničenie Gazy rozhorčuje Blízky východ. Jediný národ, ktorý bol na londýnskom zozname hitov a ktorý nebol zničený, je Irán. Niet divu, že vojnoví jastrabi opäť krúžia nad Teheránom.

Irán však nie je Irak ani Líbya. Má impozantnú armádu a tisíce silných rakiet, ktoré by mohli úplne zničiť izraelské mestá. A potom je tu Hizballáh priamo na severnej hranici Izraela. Očakávam, že Izrael bude v blízkej dobe zničený. Zničenie Izraela islamom by bolo zničujúcou ranou pre „kresťanských“ fundamentalistov, ktorí hlúpo prijali sionizmus Britského impéria ako naplnenie biblických proroctiev o obnove. Ak majú byť všetky kopce a vrchy vyrovnané, aby sa pripravila cesta Jehovovi, evanjelikizmus a ich nahromadené rapturistické držky musia byť zrovnané so zemou.

Vzhľadom na to, že Irán je spojencom Ruska aj Číny, ďalšia fáza vojny pravdepodobne vypukne ako tretia svetová vojna. 3. svetová vojna bude pre Strážnu vežu ničivou ranou. Akú dôveryhodnosť by si mohol zachovať, keď sa jeho uctievaná dogma podobná múru z roku 1914 zrúti na hromadu?

Moja rada: vykúpte si vhodný čas. Teraz si užívame pokoj pred búrkou.

Vojna je založená na podvode. Hoci propagandisti oklamali ľudí zo Západu, aby si predstavili, že novo označená Os zla pozostávajúca z Ruska, Číny a Iránu má plány na ovládnutie sveta, skutočným cieľom Londýna na zvrhnutie sú Spojené štáty a Európa, nie náhodou aj srdce kresťanstva. ako Jehovovi svedkovia. Za týmto účelom globalisti urýchlili bankrot systému rezerv v amerických dolároch s úmyslom využiť centrálne banky na zabavenie národov. Sú to preteky vzhľadom na to, že aj centrálne banky sú v bankrote.

Medzitým, v priebehu roku 2023, bola Európa aj Amerika zaplavená nespočetnými tisíckami imigrantov , ktorým pomáhajú mimovládne organizácie orientované na globalizáciu. Zatiaľ čo mnohí jednoducho hľadajú lepší život, spolu so záplavou ilegálov je virtuálna piata kolóna slobodných mužov vo vojenskom veku z Ruska, Číny, Pakistanu a Ukrajiny, vrátane teroristov na vládnom zozname sledovaných krajín z rôznych islamských krajín . Táto invázia je nepochybne plánom imperialistov, aby vopred umiestnili sabotérov, takzvané spiace bunky, na deň a hodinu, keď dostanú signál na útok. Existuje mnoho zraniteľných, takzvaných mäkkých cieľov, ako sú elektrárne a ropné rafinérie. Z kolapsu systému potom budú viniť Rusko, Čína, Irán atď.

Nie je náhodou, že táto invázia sa prudko zrýchľuje v období pred prezidentskými voľbami v roku 2024. Zdá sa, že herným plánom je uvrhnúť spoločnosť do chaosu pred voľbami ako zámienku na zavedenie stanného práva a zabránenie akejkoľvek možnosti Trump sa opäť dostáva k moci. Času je málo. Londýnsky globálny finančný systém funguje už mnoho rokov a je zraniteľný voči neplánovanému výbuchu bubliny s derivátmi v hodnote dvoch biliónov dolárov .

Vzhľadom na ostro rozdelený politický štát v takzvaných Spojených štátoch je dnes občianska vojna istotou. Len si pamätajte, že prvá svetová vojna vypukla v dôsledku osamelého vraha s pištoľou – prásk, prásk, prásk!

Okrem úplného bankrotu transatlantického finančného systému, ktorý príde 1. januára 2024, sa BRICS zmení na BRICS+ a pridajú sa k nim Egypt, Spojené arabské emiráty, Irán a Saudská Arábia. Čínsky pás a cesta prichádza na Blízky východ. 1. svetová vojna sa mohla začať výstrelom z pištole, ale skutočným dôvodom vojny bol zámer Londýna zničiť nemecké železničné spojenie na Blízky východ vo forme železnice Berlín – Bagdad , ako aj vnútorný rozvoj Ruska, čo všetko ohrozovalo. námornú nadvládu Britského impéria. BRICS+ a čínsky BRI predstavujú ešte väčšiu výzvu, pretože predstavujú úplne nový ekonomický systém.

Ale geopolitický vývoj na Zemi je len malou časťou reality. Kniha Zjavenie odhaľuje veci, ktoré prídu. A zďaleka najotrasnejšou udalosťou v celej histórii bude príchod Božieho kráľovstva k moci, sprevádzaný neviditeľnou vojnou v nebi a vyhnaním Satana a jeho anjelov. „Beda zemi a moru,“ hovorí silný hlas z neba, „pretože k vám zostúpil diabol s veľkým hnevom, vediac, že ​​má krátky čas.“

Nadchádzajúci globálny nepokoj bude znamenať začiatok krátkeho Satanovho časového obdobia. Bude to tiež čas veľkého zmätku pre Jehovových svedkov, ktorí boli oklamaní presvedčením, že rok 1914 bol začiatkom konca.

Zatiaľ čo sa vlastenci a nacionalisti budú snažiť chrániť svoje príslušné národy pred zničením, ich úsilie bude márne. Dôvodom je, že hroziaci globálny krach bude spôsobený vedúcou vlnou Jehovovej vojenskej sily, ktorá je predurčená zničiť celú zem. Všetko nasvedčuje tomu, že Jehovov deň je veľmi blízko.

„Počúvaj! Dav v horách;

Znie to ako veľa ľudí!

Počúvaj! Rozruch kráľovstiev,

Z národov zhromaždených!

Jehova armád zhromažďuje armádu na vojnu.

Prichádzajú z ďalekej krajiny,

Z konca nebies,

Jehova a zbrane jeho hnevu,

Priniesť skazu celej zemi.

Plač, lebo Jehovov deň je blízko!

Príde ako skaza od Všemohúceho.

Preto všetky ruky ochabnú,

A srdce každého muža sa roztopí strachom.

Ľudia sú v panike.

Zmocňujú sa ich kŕče a bolesť,

Ako rodiaca žena.

Vystrašene na seba pozerajú,

S tvárami zapálenými úzkosťou.

 Pozri! Prichádza Jehovov deň,

Krutý zúrivosťou aj spaľujúcim hnevom,

Aby sa krajina stala objektom hrôzy,

A vyhladiť z nej hriešnikov krajiny.

Pre nebeské hviezdy a ich súhvezdia

Nevydajú svoje svetlo;

Slnko bude tmavé, keď vyjde,

A mesiac nebude vrhať svoje svetlo.”

Izaiáš 13:4-10