Zdá sa, že voľba Donalda Trumpa otriasla vládnucim zriadením v jadre ako nič predtým, a to každým dňom, keď je vo funkcii – teraz, takmer už mesiac. Úžasne realizuje mnoho politík, za ktoré viedol svoje kampane, čo je v politike nevídané. Politický boj o imigráciu alebo Obamovu starostlivosť však nie je skutočným bojom. Či už si je prezident Trump vedomý alebo nie, ak má splniť svoj prísľub „urobiť Ameriku opäť skvelou“, bude si vyžadovať prevzatie londýnskej City – Britského impéria a koruny v spojitosti toho, čo sa inak nazýva týmto menom. Wall Street a globalizácia. To je hrozivá úloha. 

Skutočný boj, pokiaľ ide o politiku, je prijatie finančných pirátov, ktorí majú zovreté národy Európy a Ameriky. (Ako kresťania, o ktorých vieme, že najvyššia vojna je proti duchom na vysokých miestach, proti démonom, ktorí ovplyvňujú tento temný svet. Môj záujem o tieto záležitosti sa týka proroctiev a vývoja, ktorý predchádza príchodu Pána Ježiša.) Opätovné zavedenie zákona Glassa-Steagalla – zákona, ktorý pôvodne prijal FDR počas Veľkej hospodárskej krízy, aby vládol v tom, čo nazval „ekonomickými monarchistami“, zabránil bankám použiť peniaze vkladateľov na špekulatívne účely. To bolo zrušené asi pred 20 rokmi, ale je považované za nevyhnutný prvý krok k vráteniu národnej suverenity od cisárskych pánov peňazí.

Obnovenie inštancie Glassa-Steagalla je doštičkou na platformách republikánskej aj demokratickej strany a Trump jej vyjadril podporu. A pred pár týždňami bol zákon znovu predstavený v Kongrese USA. Wall Street samozrejme tvrdí, že aj keby bol Glass-Steagall v platnosti, nezabránilo by to krízam, ktoré otriasli finančným systémom v roku 2008 a ktoré by náklady na záchranu bánk stáli bilióny daňových poplatníkov. Je však zrejmé, že naposledy, keď Glass-Steagall pred niekoľkými rokmi prišiel na zváženie, hovorca v Londýne naznačil, že mesto bude považovať opätovné uzákonenie Rooseveltovho zákona za nepriateľský čin. 

Zoberte do úvahy, že americkí zákonodarcovia, ktorí majú prísnu povinnosť podporovať všeobecné blaho a chrániť občanov pred vyrabovaním a podvodom, boli cudzou mocou varovaní, že akýkoľvek pokus o zavedenie kontroly nad ich finančným systémom bude považovaný za rovnaký ako vojnový akt. Či sa zákon Glass-Steagall stane opäť zákonom alebo nie, to sa ešte len uvidí, ale samotná hrozba, že by sa Amerika mohla vyťažiť z dlhovej pasce, ktorú ríša skryto zaviedla -, že by sa to mohol skutočne pokúsiť nejaký odvážny miliardár s guľôčkovým capom urobiť Ameriku opäť skvelou, vrátane opätovného uzákonenia Glassa-Steagalla, by mohlo byť spúšťacím mechanizmom, ktorý prinúti Korunu uvoľniť vojnové psy ríše. 

Boj, ktorý teraz dosahuje bod vzplanutia, nie je novým konfliktom. Je stará ako samotná Amerika, ktorá je pokračujúcim zápasom medzi Britským impériom a odtrhnutými kolóniami, z ktorých sa stali Spojené štáty americké. Revolučná vojna nič nevyriešila. Rovnako to nebola ani vojna z roku 1812, ani občianska vojna, počas ktorej Briti podporovali Konfederáciu. Tieto vojny boli iba bitkami v prebiehajúcom konflikte medzi národnými štátmi a tým, čo sa do veľkej miery stalo neviditeľnou ríšou v rukách malej klipy ultrabohatých pánov združených okolo Britskej koruny. (Vedeli ste, že majetok Britskej koruny predstavuje 1/6 zemskej hmoty zeme? Po prvej svetovej vojne sa Briti spojili s myšlienkou Spoločnosti národov so zámerom použiť ju ako rozšírenie Britského impéria. Bol to vážny neúspech v ich schéme, že takzvaná izolacionistická politika USA ovplyvnila Senát, ktorý odmietol ratifikovať dohodu. 

V tom istom čase Briti založili Radu zahraničných vzťahov, americkú sesterskú organizáciu Kráľovského inštitútu pre medzinárodné záležitosti, inak známu ako Chatham House, takzvané think tanky, na účely náboru vplyvných pracovníkov v médiách, vzdelávaní, podnikanie a politika, ktoré ich využívajú ako prostriedok na vstrekovanie britského imperializmu do amerického príbehu. Odrazom vplyvu CFR bol americký izolacionizmus úspešne nahradený globalizmom, teda až dovtedy, kým Trump nepresadil nenávidený nacionalizmus, keď je Amerika na prvom mieste. Nie je prekvapením, že predseda Rady Richard Haass, ktorý je častým hosťom v „spravodajských“ kanáloch, je jedným z popredných propagátorov vojny s Ruskom, predavačom absurdnej fikcie, že Rusko napadlo Ukrajinu. 

Vzhľadom na nedávne vojny, ktoré USA zahájili na Blízkom východe, je zrejmé, že Londýn do značnej miery dosiahol svoj cieľ prevziať americkú zahraničnú politiku a využiť oveľa väčšiu vojnovú kapacitu USA na uskutočnenie londýnskeho cieľa globálnej nadvlády. Jedným zo strategických cieľov Impéria za posledných 200 rokov bolo zabrániť USA a Rusku v vytváraní akýchkoľvek spojenectiev. Zdá sa málo otáznych, že agenti zamestnaní v Londýne financovali Lenina a Trockého a boľševickú revolúciu s cieľom zničiť Rusko a zabrániť cárovi prijať Lincolnov americký model , ktorý bol v procese pred prvou svetovou vojnou.

Ale vďaka tomu, že Hitler ovládol Európu, sa USA a Rusko stali spojencami a rozdrvili nacistov. Je zaujímavé, že rovnako ako komunisti, ktorí drancovali Rusko, financovali Hitlera aj agenti ríše, vrátane bankárskeho otca a starého otca dvoch amerických prezidentov, z ktorých jeden bol kráľovnou povýšený do rytierskeho stavu , zjavne za poskytnuté služby. Ale veľmi rýchlo po vojne zahájil Londýn program, ktorý proti sebe postavil víťazných spojencov. Necelý rok po skončení druhej svetovej vojny prišiel Winston Churchill do Fultonu v Missouri a oznámil, že na Európu padla železná opona a že britskí a americkí spojenci vstúpili do „zvláštneho vzťahu“. Historici označujú začiatok studenej vojny za prejav Winstona. A s cieľom vybuchnúť v povojnovej Amerike komunistickú hystériu, senátor menom Joseph McCarthy naznačoval, že vláda, najmä ministerstvo zahraničia, boli údajne infiltrovaní viac ako 200 sovietskymi agentmi. Hovorte o falošných správach! 

Rýchlo vpred na začiatku 90. rokov, s rozpadom ZSSR a znovuzjednotením Nemecka, sa ríša rozhodla obmedziť Nemecko, aby sa zabránilo jeho dominantnej moci v Európe. Preto v roku 1993 Maastrichtská zmluva priniesla Európskej únii moc. Odvtedy sa Brusel stal administratívnym hlavným mestom Európy a účinne podkopáva demokraciu jednotlivých národov únie. Preto sa vlna populizmu, ktorá strhla Trumpa do úradu v Amerike, dvíha aj v Európe. Keď sa Rusko usilovne spamätalo z rabovania, ktoré na neho uvalili západní bankári po páde komunizmu, boli USA nasadené ako nemý londýnsky gigant, aby zničili národy na Blízkom východe s cieľom vyradiť Irán. Plán však narazil na problém, keď Vladimír Putin zasahoval v Sýrii. Vyzeralo to, akoby sa blížila vojna medzi jadrovými mocnosťami.

Trump však jasne uviedol, že je proti politike katastrofických zmien režimu jeho prezidentských predchodcov. Na hrôzu takzvaných neokonzervatívcov prezident Maverick uviedol, že by privítal spoluprácu s Putinom s cieľom vyhladiť islamské teroristické organizácie. Vďaka tomu sa rozpútal fenomén pripomínajúci mccarthizmus na začiatku 50. rokov 20. storočia v podobe bičovania rusofóbnej hystérie médiami. Z číreho zúfalstva sa zdá, akoby takzvaný „hlboký štát“ uviedol do života schému, ktorá by uväznila a obvinila Trumpa ako ruského spolupracovníka, aby sa zabránilo spojenectvu medzi oboma národmi. Je ironické, že republiku neohrozujú ruskí hackeri ani špióni, sú to skrytí britskí agenti v rámci FBI. a CIA a ďalšie spravodajské agentúry, ktoré pre Ameriku predstavujú najväčšie nebezpečenstvo. Atentát alebo dokonca puč je určite možný. 

A s rastúcou možnosťou, že sa USA pripoja k Rusku a Číne v revolučnom projekte infraštruktúry jedného pásu, jednej cesty, je Britské impérium stále apoplektické. Britské impérium je ohrozená vyhynutím, a oni to vedia. Vzhľadom na nevyhnutný krach anglocentrického finančného systému je systém, ktorý dokonca aj jeho najvýznamnejší zástanca lord Rothschild pripúšťa, v „nezmapovaných vodách“ , zdá sa, že vojna – aj keď samovražedná – predstavuje riziko, ktoré stojí za to podstúpiť, pretože jediný prostriedok, ktorým môže Londýn dúfať, že zabráni Trumpovi vymaniť sa z britskej kontroly a urobiť Ameriku opäť skvelou. A podľa biblického proroctva budú nepriatelia republiky úspešní.


Vzhľadom k tomu, neznalosť všeobecnej populácie, pokiaľ ide o histórii a prírode britského impéria, a skutočnosť, že podvod a dezinformácie (fake news) je ríše je modus operandi, vedenie svedkov Jehovových nemajú prostriedky, aby rozoznať Londýn ako prejav The Kráľ severu . Preto za posledných 20 rokov nemala Strážna veža jediné slovo o tomto fascinujúcom proroctve.

Postskript:

V prejave, ktorý Trump predniesol v sobotu (Prepis), dal jasne najavo, že má v úmysle zvrátiť schému globalistov s cieľom zničiť systém národných štátov. Trump sa zmienil o rovnakom nacionalistickom fenoméne, ktorý sa volá Brexit a uviedol:

„Národný štát zostáva najlepším modelom ľudského šťastia a americký národ zostáva najväčším symbolom slobody, slobody a spravodlivosti na tvári božej zeme. A teraz máme ducha, aký sme nikdy predtým nemali. Teraz máme svoju svätú povinnosť a nemáme na výber a chceme, aby táto voľba bránila našu krajinu, chránila jej hodnoty a slúžila jej veľkým a skvelým občanom. Vymazaním štátnych hraníc sa ľudia nestanú bezpečnejšími. Podkopáva demokraciu a prosperitu obchodu. Rozdávame to. “ 

Zdá sa celkom jasné, že Trump tlačí späť na Britské impérium, ktoré nazval „elity“. Je to pomerne dlhý čas a Trump je prvý Americký prezident, ktorý sa nepodriaďuje Britskej Korune!

Komentáre a otázky zasielajte na adresu: joelsky@tutanota.com